Семінар аграрних розписок
08.02.2018

6 лютого 2018 року Кредитна спілка «Актив» прийняла участь у семінарі «Впровадження аграрних розписок у Запорізькій області».

 

Проект «Аграрні розписки в Україні» впроваджується IFS, членом Групи Світового банку, у партнерстві зі Швейцарською конференцією.

Мета проекту – покращити доступ до фінансових ресурсів для малих та середніх сільгосптоваровиробників шляхом запуску в Україні такого фінансового інструменту, як «аграрні розписки».

Основні партнери проекту: органи державної політики (Міністерство аграрної політики та продовольства України, Міністерство юстиції України), приватний сектор (постачальники матеріально-технічних ресурсів, банки, кредитні спілки, зернотрейдери), міжнародні організації.

Аграрна розписка – новий для України (але не для світу) фінансовий інструмент. Згідно із Законом «Про аграрні розписки» від 2012 року, аграрна розписка — це товаророзпорядчий документ, що фіксує безумовне зобов’язання боржника, яке забезпечується заставою, здійснити поставку сільськогосподарської продукції або сплатити грошові кошти.

Фотографії подивитися тут . . .  http://ksa.com.ua/cемінар-аграрних-розписок